Rolety Zewnętrzne Katowice

Rolety zewnętrzne to jedna z najpopularniejszych form osłon okiennych stosowanych w nowoczesnym budownictwie. Oprócz ochrony domu przed dostępem światła, wścibskim sąsiadem czy przechodnim, pełnią również funkcje antywłamaniowe i zabezpieczają szybę. Naszymi roletami mogą Państwo sterować zarówno z domu, jak i z odległych krańców świata, symulując naturalny tryb użytkowania mieszkańców. Nasi doradcy chętnie przedstawią Państwu wszelkie możliwości naszych rolet, sposobu ich montażu i przygotują bezpłatnie ofertę.

Nasza oferta rolet

Nasz salon RORO Strefa domu posiada w ofercie rolety zewnętrzne marki Mirola, posiadające nowoczesne systemy, dzięki którym możemy intuicyjnie je obsługiwać za pomocą pilota czy aplikacji w telefonie.

Dlaczego warto wybrać nasze rolety?

Istnieje co najmniej klika powodów, dla których warto wybrać właśnie nasze rolety. Oto najważniejsze z nich.

  • Profesjonalne doradztwo – Nasi specjaliści dokładnie przedstawią Ci ofertę  rolet. Wystarczy umówić się na spotkanie, a nasz pracownik pokaże Ci różne systemy i rozwiązania. Wspólnie porównany, a następnie wybierzemy najlepszy dla Ciebie produkt.
  • Rolety na wymiar – W naszym salonie rolety zewnętrzne zamawiane są na wymiar, zgodnie z wymaganiami i gustami klienta. W dogodnym dla Ciebie terminie nasz zespół specjalistów dokona pomiarów.
  • Szeroka gama kolorów – Dostępność kolorów jest praktycznie nieograniczona – zgodna z kolorami palety RAL oraz gamą kolorów drewnopodobnych. Ciekawostką jest, że kolor pancerza, prowadnic czy skrzynki nie musi być identyczny – jesteśmy w stanie wykonać np. pancerz w kolorze antracytu, a pozostałe elementy w kolorze drewnopodobnego okna. W ten sposób przy zwiniętych roletach dom zachowuje jednolitość kolorystyczną, a gdy je opuścimy, zyskuje nowe, ciekawe oblicze.
  • Gwarancja – Na wszystkie produkty udzielamy XXX lat gwarancji.
  • Kompleksowa usługa – Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, od momentu projektu aż po jego realizację.

Montaż rolet zewnętrznych

Korzystając z usług naszego salonu RORO Strefa domu, nie musisz się martwić o montaż rolet. Nasza wykwalifikowana ekipa zamontuje je dla Ciebie. Podczas składania zamówienia nasz przedstawiciel uzgodni z Tobą dogodny termin montażu.

Podsumowanie

We współczesnym budownictwie osłony okienne stanowią już nie tylko element funkcjonalny, ale i dekoracyjny. W salonie RORO Strefa domu znajdą Państwo połączenie praktycznych i nowoczesnych zastosowań rolet z ich innowacyjnym designem, a nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i przygotują spersonalizowaną ofertę.

Pytania i odpowiedzi

Jaką wybrać rolety zewnętrzne?

Ze względu na to, że każdy człowiek jest inny i nasze potrzeby również różnią się od siebie, najlepiej umówić się na bezpłatną konsultację  z naszym specjalistą, który przedstawi wszelkie możliwości i pomoże dokonać wyboru. Na takie spotkanie warto zabrać ze sobą kartkę z orientacyjnymi wymiarami okien lub projektem domu. Nasz doradca na podstawie tych danych będzie mógł nie tylko doradzić, jakie rolety byłyby dla Państwa najodpowiedniejsze, ale także podać ich orientacyjny koszt oraz czas realizacji zamówienia.

Jak długo muszę czekać na realizację zamówienia?

Czas realizacji ustalany jest indywidualnie podczas zamówienia. Przeważnie wynosi od 4 do 6 tygodni.

Ile kosztują rolety zewnętrzne?

Ze względu na różnorodność rolet, ich rozmiar, sposób napędu, montaż, a nawet kolorystkę nie ma stałej ceny. Roleta na okno o powierzchni metr na metr w gamie kolorów standardowych kosztuje wraz z montażem od ……..zł.

Czy muszę sam dokonać pomiaru?

Aby poznać orientacyjny kosztorys, orientacyjny pomiar przedstawiony przez Klienta jest wystarczający. Do realizacji zamówienia bezpłatnego pomiaru dokonuje nasza wyspecjalizowana firma montażowa. Po naszej stronie leży pomiar, gdyż to my bierzemy odpowiedzialność za Państwa rolety i później udzielamy na nie gwarancji.

Jaki jest czas gwarancji na rolety zewnętrzne?

Czas gwarancji na rolety zależy od ich producenta. Oddzielna gwarancja dotyczy pancerza, oddzielna napędów, jeszcze inna montażu. Zwykle rolety posiadają 2-letnią gwarancję na wszystko.

Czy posiadają Państwo rolety w kolorze drewnopodobnym?

Tak, istnieje możliwość zakupu rolet w kolorach drewnopodobnym, tj. kolorze winchester, orzech, mahoń, dąb bielony, złoty dąb.

Czy Państwa rolety można podłączyć do tzw. domu inteligentnego?

Tak, w zależności od systemu domu inteligentnego, podpowiadamy odpowiednie rozwiązania, które będą kompatybilne z Państwa oczekiwaniami.