Bramy Garażowe Katowice

Bramy garażowe to kolejny produkt, jaki możesz znaleźć w salonie RORO Strefa domu. W naszej ofercie znajdziesz bramy garażowe od najlepszych producentów, takich jak Wiśniowski czy Hormann. Dodatkowo nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach przy ulicy Oswobodzenia 65/1.

Oferta oraz cennik bram garażowych

Salon RORO Strefa domu oferuje kompleksowe rozwiązania. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie. Od momentu doradztwa, aż po montaż w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasze usługi świadczymy na terenie Katowic oraz sąsiednich miejscowości znajdujących się w promieniu 100 kilometrów. W naszej ofercie znajdziesz:

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe posiadają system pionowego podnoszenia płaszcza bramy. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu zaparkujesz swój samochód bezpośrednio przed bramą. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, gdy posiadamy niewiele miejsca przed garażem. Charakteryzują się wysoką izolacją cieplną oraz bezpieczeństwem. Brama garażowa segmentowa to idealne rozwiązanie dla domu jednorodzinnego.

Bramy garażowe uchylne

Jest to najpopularniejszy rodzaj bram, jaki możemy spotkać na polskim rynku. Zazwyczaj jest to brama garażowa dwuskrzydłowa, jednak zdarzają się również jednoskrzydłowe. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością. Można je montować w otworach o różnej szerokości. Dostępne są w wielu kolorach.

Bramy rolowane

Jest to alternatywa dla bram segmentowych. Działają na podobnej zasadzie jak rolety czy żaluzje. Kurtyna bramy nawija się na wał skrzynki, który jest umieszczony pod sufitem. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo miejsca w garażu. Model ten wyposażony jest w standardowy napęd elektryczny, w którym zamontowany jest hamulec bezpieczeństwa oraz fotokomórki.

Bramy przemysłowe

Dlaczego warto wybrać nasze bramy garażowe?

Jak zapewne zauważyłeś nasza oferta jest dość szeroka. Dlaczego więc mieliby Państwo skorzystać właśnie z naszej oferty?

  • Gwarancja – Jesteśmy przekonani do wysokiej jakości naszych produktów. Na każdy z nich udzielamy aż XXX lat gwarancji.
  • Profesjonalny montaż – Dzięki naszej profesjonalnej ekipie montażystów, możesz mieć pewność, że brama zostanie zamontowana prawidłowo i będzie służyć na wiele lat.
  • Szeroka gama kolorów – Wszystkie nasze produkty są dostępne w wielu kolorach.

Producenci bram garażowych

bramy garażowe katowiceNasza firma współpracuje tylko z renomowanymi producentami. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasze produkty są najwyższej jakości.

Bramy Wiśniowski

Polska marka Wiśniowski jest symbolem i gwarancją najwyższej jakości. Inteligentne rozwiązania zabezpieczające, dodatkowe uszczelnienia termiczne czy skuteczna ochrona przed opadnięciem to wizytówka bram Wiśniowski.
Marka Wiśniowski zapewnia również wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony przed włamaniem.

Bramy Hörmann

Na chwilę obecną bramy garażowe Hörmann zostały wycofane z naszej oferty.

Podsumowanie

Czas nudnych i monotonnych bram garażowych dawno już minął. Segmentowe, uchylne, rolowane, a może boczne segmentowe? Bogaty wybór to gwarancja komfortowego użytkowania, a szeroka paleta kolorów i powierzchni gwarantuje dopasowanie stylistyki bramy garażowej do klasycznego, jak i nowoczesnego budynku. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń do nas już teraz i umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą.

Pytania i odpowiedzi

Jaką wybrać bramę garażową?

Ciężko odpowiedzieć dokładnie na to pytanie, ponieważ składa się na to kilka czynników. Najlepszym rozwiązaniem jest umówić się na bezpłatną rozmowę z naszym specjalistą. Przedstawi Ci on różne projekty, a następnie wspólnie wybierzecie najlepsze rozwiązanie.

Jak długo muszę czekać na realizację zamówienia?

Czas realizacji  ustalany jest indywidualnie podczas zamówienia. Zazwyczaj wynosi od 4 do 6 tygodni.

Ile kosztują bramy garażowe?

Cena bramy garażowej ustalana jest indywidualnie podczas wyceny. 

Czy muszę sam dokonać pomiaru?

Tak, można dokonać samemu pomiaru otworu garażowego, jednak z doświadczenia wiemy, że lepiej, jeżeli zrobi to nasz montażysta.